ליווי מלא של רכישת הכספת הכולל ייעוץ ומכירה

בחברה מקצועית לכספות ביתיות יבחנו את צרכי האחסון שלכם ויספקו לכם כספת אשר מתאימה בדיוק עבורם. גודל הכספת, גודל התאים הפנימיים שלה, טיב המנעול, אופן פתיחתו (באמצעי מכני, אלקטרוני או משולב) ופרמטרים נוספים של נוחות הדלת (נפתחת ב- 90 או ב- 180 מעלות לבחירתכם) ונוכחות ידית סיבובית בקדמת הכספת יביאו אתכם להתקן המושלם לתפעולכם. את הסקירה הזו, תוך ירידה לכל הפרטים הקטנים ביותר ברזולוציות הגדולות ביותר, ניתן להסדיר רק בחברה מקצועית עבור כספות לבית.

יחצ

התקנת הכספת במקום הכי אסטרטגי בבית

התקנתה של הכפת תתבצע במקום הכי מומלץ להטמעתה. אנו ממליצים בראש ובראשונה על הממ"ד, ואם אין לכם ממ"ד, אז על קיר חיצוני מבוטן עם ברזל בטון, או פשוט להטמיע מתחת לרצפה, תוך שאתם מתבססים על עקירת הבלטות מתחתן תונח הכספת ויציקת בטון מתאימה. זה האחסון הכי בטוח כי הוא גם לא שגרתי, גם מערים על פורצים וגם הכי קשה פיזית לעקירה.

שירות מלא לכספת שהותקנה בבית הלקוח ובמעבדה ייעודית

אתם כבר נמנים עם חוג הלקוחות שלנו והכספת תקעה אתכם? המנעול לא עובד? שכחתם את הקוד? אתם צריכים להעביר את הכספת מנקודת ההתקנה לנקודה אחרת בבית? את כל זה עושה עבורכם חברת כספות ביתיות מקצועית. פנו לנציגי החברה וקבלו את כל שירות התיקונים והתחזוקה הנדרש, אשר כולל תפעול מלא של הכספת: עקירתה, בדיקה מה השתבש וחתירה לתיקון הגורם המשבש.

סייף בטיחות – כספת ביתית בהתאמה אישית הכוללת התקנה ושירות מלא

בחברת סייף בטיחות תוכלו להבטיח כי את הכספת הבאה שלכם תבחרו באחריות ותוך התאמה מלאה למה שאתם צריכים. החברה תפעל על מנת לספק לכם את הכספת הטובה ביותר, המתאימה ביותר לרכוש שלכם והטובה ביותר לתפעולכם. החברה תספק שירות מלא על כל כספת שנרכשה, אשר כולל תפעול של המנעול והמעגל החשמלי האלקטרוני, איפוס במקרה של שכחת קוד פתיחה, ועוד.

כספת ביתית רוכשים מהמומחים של סייף בטיחות ונהנים מכל היתרונות הצרכניים כלקוחות כספת!

למידע נוסף בקרו באתר החברה > https://www.safelock.co.il

קראו עוד: כספת איכותית למשרד