דלתות פנים הזזה יתרונותדלתות פנים הזזה הן דלתות איכותיות במיוחד, כן ניתן לראות אותן בבתים רבים בחדרים שונים, אך בעיקר ניתן לראות אותן במטבחים. היתרונות הרבים, שבדלתות הזזה איכותיות במיוחד מתגלמות בדלתות פנים הזזה במטבחים. במטבחים רבים מותקנים דלתות הזזה איכותיות, רבים נהנים לבשל במטבח שלו יש דלתות הזזה.

Shutterstock

המטרה של המאמר הזה היא למנות את היתרונות של דלתות הזזה כן את הסוגים של דלתות אלו ואת סוגי חומרי הגלם על מנת שיוכלו להנות מכל היתרונות שלהם.

דלתות הזזה יתרונות

מטבחים מודרניים ודלתות פנים הזזה נהנות ממגוון רחב של יתרונות ההופכות אותן לדלתות האיכותיות ביותר:

  • לא תופסת המון מקום – בניגוד לסוגי דלתות אחרות שהפתיחה שלהן תופסת מקום רב בחדר דלתות הזזה אינן תופסות כלל מקום. ככל שהחדרים ודלתות הזזה יהיו מעוצבות יותר ויפות יותר.
  • דלת הזזה הנעלמת לתוך כיס – דלת הזזה בתוך כיס נעלמת לתוך קיר, אמנם היא איכותית במיוחד אך יש יתרון שהיא אינה תופסת מקום, אבל חסרונה הוא בשלבי ההתקנה שיש להתקין אותה.
  • טריקה שקטה – דלתות הזזה מעץ מלא למשל בעלות מנגנון טריקה שקט במיוחד, ומנגנון איכותי זה גורם לדלת להיות איכותית במיוחד.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי דלתות פנים הזזה חזרו לאופנה, ורבים משתמשים בהם כמו שצריך. דלת הזזה מהווה פתרון איכותי ומעולה עבור חללים קטנים, ועל כן עושים בהם שימוש רב בחדרי ארונות, דלתות הזזה של מטבחים, ובעצם בכל מקום שמעוניינים בכך.

ההבדלים בין דלתות הזזה של פעם להיום:

דלתות הזזה של פעם לא היו כל כך מומלצות, אמנם רבים נהנו מהיתרונות הרבים שלהם, אך היו קיימים גם חסרונות רבים, כמו מסילות רועשות מידי, ודלת שלא הייתה נסגרת כראוי. אבל כיום ניתן לראות כי היצרנים שינו את הדלתות הללו, והפכו את היתרונות לחסרונות, והחלו לייצר דלתות בעלות מסילות חזקות במיוחד, ובעלות טריקה שקטה.

שלבי התקנת דלת עם כיס:

מטבחים למשל ייהנו מדלתות עם כיס:

  1. יש צורך למדוד את המקום
  2. צורך לחצוב בקיר על מנת ליצור את הכיס
  3. התקנת הדלת

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה