איך גוגל עסקים יכול לשמש כנכס דיגיטלי לכל דבר 350גוגל עסקים, או גוגל לעסק שלי, הינו פלטפורמה לקידום עסקים שהיעילות שלה בחשיפת עסקים מקומיים לקהלי יעד חדשים היא גבוהה מאד. מי שהוא הבעלים של נכס דיגיטלי, המקדם מותג או עסק פעיל, יכול לצאת נשכר מפעילות נכונה ופרסום ממוקד גם באמצעות הפלטפורמה הזאת. אז מה זה בעצם גוגל לעסקים? איך ניתן לקדם עסק, או מוצר או שירות ספציפי באמצעות הפלטפורמה הזאת? על מה חשוב להקפיד כשמקדמים נכס כזה? בשורות להלן נביא הסבר קצר וברור על היתרונות של הפלטפורמה המדוברת.

Shutterstock

גוגל לעסקים – מה זה בעצם

גוגל עסקים הינו כלי חינמי אשר פתוח לכלל המשתמשים. הכלי הזה מאפשר לבעלי עסקים לקדם את הפרופיל של העסק שלהם בחיפוש ובמפות גוגל. חשבון הגוגל של העסק המקודם מאפשר לו לראות ולדעת מי הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלו. הכלי המעניין הזה מאפשר לו גם לתקשר עם לקוחות פוטנציאליים. למעשה, אפשר לומר כי גוגל לעסקים הינו נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין. אמנם אין להסיק מכך שמדובר בתחליף לאתר, אבל  מדובר באמצעי יעיל גם למי שאין לו אתר אינטרנט עסקי. גוגל לעסקים חושף את העסק למשתמשים המצויים בקרבתו ובסביבתו ומאפשר להם ליצור קשר עם העסק באמצעות מגוון ערוצים.

איך אפשר לקדם עסק באמצעות הפלטפורמה הזאת

שיפור הפרופיל העסקי ויצירת תקשורת נאותה עם הלקוחות הפוטנציאליים הן דרכים מצוינות לקדם את הפרופיל של העסק באמצעות גוגל עסקים. אפשר בהחלט לעשות את זה באופן עצמאי ולהשיג תוצאות לא רעות. ואולם התגברות התחרות בין עסקים על נישות ועל תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאליים מחייבת ניהול מקצועי של הפרסום. למען הסר ספק – גוגל לעסקים אינו שולל או מבטל את הצורך בקיומו של נכס דיגיטלי. יחד עם זאת, חשוב לדעת כיצד ממקדים את הפרסום בכל אחד מהערוצים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

איך מקדמים את גוגל מיי ביזנס

גוגל מיי ביזנס הוא עצמו, כאמור, נכס דיגיטלי לכל דבר ועניין. הוא מקבל תנועה וניתן לבצע בו שיפורים ואופטימיזציה בדיוק כמו באתר אינטרנט. אם שני אלה מבוצעים בצורה מקצועית ויעילה, התנועה האורגנית והממומנת בערוץ זה עשויה להתגבר בצורה ניכרת ולהגדיל בצורה משמעותית את ההכנסות של העסק.

אם מעניין אותך להתמקצע ולקדם את העסק שלך, זה בהחלט המקום הנכון בשבילך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אלים להמשך התהליך.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה