צילום ויטמין שיא

כך נפתח משחק הבריחה האינטרנקטיבי "משחקורונה" שיצרה חברת ויטמין שיא מירוחם, בשיתוף פרויקט "חושבים עושים – בידוד ללא בדידות" של חברת כיל ובעזרת אפליקציה של חברת "קמביום". במהלך המשחק המשפחה תפתור חידות מאתגרות, תעבור שלבים ותמצא את המרכיבים לתרופה המיוחלת לתופעות הלוואי של מחלת הקורונה. המשחק אמנם מתרחש בעולם הווירטואלי, אך הילדים יידרשו להשתמש בחומרי עזר בכדי לענות על כל החידות, פעולה שהופכת את המשחק למציאותי יותר ודומה לחדר בריחה אמיתי.

 

המשחק יצא לאור כחלק מפרויקט "חושבים עושים – בידוד ללא בדידות" של חברת כיל, פרויקט שמטרתו לעודד מיזמים חברתיים של יזמים מקומיים תוך ליווי מקצועי של החברה. בתקופה שכזו בה מסגרות החינוך אינן פועלות וילדים מבלים זמן רב בבית, ה-"משחקורונה" מביא אתו חוויה חינוכית ומשעשעת אותה ההורים והילדים יכולים לחלוק יחד כדי להפוך את האווירה הביתית לאופטימית ומחזקת.

 

תמר יוקל, הבעלים של חברת ויטמין שיא הוסיפה: "את ההשראה למשחק קיבלתי מהילדים שלי. המטרה העיקרית של המשחק היא לעזור למשפחות להעביר את הזמן באנרגיות טובות ובתחושה של ביחד. חשוב להראות לילדים שאפשר להעביר את הזמן עם פעילויות חינוכיות ומשעשעות, בעיקר כאלו שדורשות שיתוף פעולה, חשיבה קדימה ואופטימיות".

 

קישור להסבר הורדת המשחק: https://yashkuhaadarim.ravpage.co.il/korona