מניב למען הקהילה חלוקת תיקיםהילקוטים, מלאים בכל הציוד הלימודי הנדרש, הועברו לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. מנכ"לית חברת "מניב", סאלי לוי: "לצד ההשקעה בתשתיות בעיר, הצבנו לעצמנו בחזון החברה את ההשקעה באנשים, בתושבי העיר, בדור העתיד."

 עובדי התפעול של חברת מניב ביצעו בימים האחרונים חלוקה של מאות תיקים לתלמידי בתי ספר בעיר. רשימת הזכאים נקבעת בתיאום עם למנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון. הילקוטים, מלאים בכל הציוד הלימודי הנדרש, הועברו ל-8 מוקדי חלוקה ומשם לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. מטרת הפרויקט היא לאפשר לילדים לפתוח את שנת הלימודים בצורה מאושרת, שוויונית ומוצלחת. מטרה נוספת היא להקל ולסייע למשפחות, אשר מתקשות להתמודד עם ההוצאות הכספיות הכרוכות בפתיחת שנת הלימודים.

מנכ"לית חברת "מניב", סאלי לוי, אמרה כי "לצד ההשקעה בתשתיות בעיר, הצבנו לעצמנו בחזון החברה את ההשקעה באנשים, בתושבי העיר, בדור העתיד. בכל שנה מתקיימים פרויקטים חברתיים, בהם עובדינו מתגייסים למען התושבים. כך גם בחלוקת תיקים לתלמידים ממשפחות מעוטות יכולת. נמשיך להשקיע בכל טיפה, ובכל אחת ואחד בעיר".

הפעילות החברתית של מניב למען תושבי ראשון לציון מתבטאת בשורה של פרויקטים. שיתוף הפעולה בין מניב לבין תכנית "אמירים למצוינות", למשל, מאפשר לתלמידים בעיר הזדמנות לחוות ולהתנסות בלמידה של נושא משק המים מזוויות רבות ומרתקות. בפרויקט אחר, "מצאנו מים", חברת ​מניב מפעילה תכנית העשרה בכ-50 בתי ספר יסודיים בעיר, במטרה לחשוף את תלמידי כיתות ה' להיסטוריה של התפתחות משק המים בראשון לציון, מימי המושבה – ועד ימינו.​

"מניב ראשון" היא חברת המים, הניקוז והביוב של תושבי ראשון לציון. החברה הוקמה בשנת 2002, והייתה הראשונה, אשר זכתה לרישיון הפעלה במסגרת חוק תאגידי מים וביוב. "מניב ראשון" עומדת בחמישה תקני ISO ונחשבת למצטיינת בישראל במסגרת המדד הממשלתי של תאגידי מים.

צילום: באדיבות מניב


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה