עשרות מעובדי עיריית ראשון לציון, חבריה הקרובים לדרך ובני משפחתה הנרגשים, הגיעו בשבוע שעבר למסיבת הפרידה מהיועצת המשפטית המיתולוגית של העירייה, אהובה קרוק - קורמן, המסיימת קרוב ל-38 שנות פעילות מבורכת בעירייה.

קרוק הובילה תהליכים משפטיים עירוניים וארציים רבים, שחלקם אף אומצו במשרד הפנים והפכו לנחלת כלל הרשויות בארץ, והייתה דוגמה לעובדת ציבור מחויבת ומלאת תשוקה למקצוע.

בנאום מפורט ומרגש שנשאה בפני עשרות הנוכחים בבניין העירייה, לא שכחה קרוק אף אחד מהקולגות ומראשי הערים (חנניה גיבשטיין, מאיר ניצן ודב צור) שליוו אותה לאורך כל הדרך והחמיאה לכולם על החופש המקצועי שניתן לה ועל האמון ביכולותיה. "לבי ודלתי יישארו תמיד פתוחים עבורכם", אמרה בהתרגשות בסיום נאומה.

ראש העירייה דב צור החמיא לקרוק: "כל מילה שאומר בזכותך תהיה מעטה מדי ולא מקיפה די הצורך. היתרון בלהיות עובד עירייה לאורך תקופה כל-כך ארוכה ומשמעותית הוא בעובדה שאת בפרוש יכולה להגיד שבנית עיר. את צריכה להיות מלווה בתחושת סיפוק אדירה על העשייה שלך למען העיר ותושביה."

עוד בירכו אותה חבר המועצה הרב אריה כהן, שאמר:  "עשית את העבודה שלך תמיד בנועם הליכות ולצד הנחישות שגילית הפגנת גם לב רחמן."

סגניתה, עו"ד עפרה יעקב, אמרה: "אנחנו ביחד כבר עשרות שנים, הפכנו להיות כמו משפחה. אני גאה על הזכות שניתנה לי לעבוד במחיצתך וללמוד ממך כל-כך הרבה."

צילום: אבי קקון