נהג מערבל בטון שפך בטון בשטח פתוח בעירמה עושה נהג מערבל בטון ששאריות נותרו במיכל הענק והוא מעוניין לחסוך בעלויות ההובלה וההטמנה? שופך אותן בשטח פתוח במערב העיר * אחרי שפקחי איכות הסביבה בחברה לביטחון זיהו את ערימת הבטון, הם ארבו לנהג שלא אכזב * הנהג פינה את השאריות ונקנס באלף שקלים *

פקחי איכות הסביבה בחברה לביטחון תפסו השבוע נהג מערבל בטון שככל הנראה נהג לפקוד שטח פתוח במערב העיר בגמר העבודה ושפך שם את שאריות הבטון שלו. הכמויות שהצטברו במקום היו כה גדולות שכבר לא היה ניתן להתעלם מהן. פקחי איכות הסביבה החליטו בשלב מסוים להציב מארב במקום ולגלות מי זה ששופך כל הזמן בטון במקום. בנקודה זו יש לציין כי בטון מהווה נזק סביבתי, כאשר בין היתר הוא מחלחל למי התהום. הפקחים המתינו בשעות אחר הצהריים באזור, הידועות כשעות סיום העבודה של הנהג, והנה הוא הגיע עם המשאית, עוצר ליד ערימת הבטון ומתחיל לשפוך את השאריות.

רוצים להישאר תמיד מעודכנים? אז תנו לנו לייק בדף הפייסבוק של ראשונט לחצו כאן
 
כמובן שהנהג תועד במצלמה בעת מעשה, הפקחים נגשו אליו עם ההוכחות החותכות, והוא, למראה ערימת הבטון שהצטברה, ניסה להסביר כי זו פעם ראשונה שלו. פקח החברה, עמית מנור, מסביר: "הנהג רצה לחסוך בעלויות ההובלה וההטמנה ולכן בסוף יום העבודה כאשר עליו לרוקן את המיכל מבטון, הוא בחר לשפוך אותו בשטח מבודד יחסית שאף אחד לא מסתובב בו". הנהג נדרש לפנות את הבטון ששפך באותו היום והוא גם נקנס באלף שקלים על עבירת השלכת פסולת נוזלית באזור ציבורי. מאז תפיסת הנהג, בוצע מעקב אחר המקום אך לא נראה שנהגים נוספים שופכים שם בטון, לכן, בוחנים כרגע בחברה לביטחון את האפשרות לשייך לנהג את כל ערימת הבטון שהצטברה במקום, כך שהוא זה שיאלץ לשאת בעלות הפינוי.

התמונה המצורפת צולמה בעיר לפני מספר חודשים


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה