נער הותקף ע"י חבורת נערים בפתח ביתו - נזקק לטיפול רפואיהמתלונן הופנה לקבלת טיפול רפואי. החשודים ילידי 98 ו97 עוכבו לתחנה לחקירה בסיום חקירתם נעצרו השניים והובאו להארכת מעצר. בהמשך לאירוע, נעצרו שני חשודים נוספים לחקירה.

בתאריך 8/7/14 בשעה 03:50 התקשרה מודיעה למשטרה ודיווחה כי בנה חזר הביתה מוכה וכי תקפו אותו. שוטרים אשר הגיעו לדירתם כבר בכניסה לבית הבחינו בכתמי דם ליד הדלת, נכנסו לדירה והבחינו בקורבן, יליד 1998 אשר הינו חבול בפניו, בשריטות בידיו וברגליו.

לדבריו, חזר לביתו יחד עם חבריו, ובכניסה לביתו הותקף ע"י חבורה של 8-12 נערים אשר בעטו בו ואף הכו אותו באמצעות אגרופים, כמו כן מסר כי נחתך בפניו ככל הנראה באמצעות סכין, אך לא ידע לומר מי עשה לו זאת.

עוד מסר כי חבריו ברחו מהמקום. בזמן המתנת השוטרים מתחת לדירתו, הבחינה שוטרת בשני נערים מתקרבים לאזור כאשר יש כתמי דם על בגדיהם ושריטות בידם, הקורבן הובא למקום וזיהה השניים וטען כי הם אלו שתקפו אותו כיוון שלדבריו, אינו חושש מהם, ואף מסר כי גם בעבר הכו אותו.

רוצים להיות מעודכנים בכל מה שקורה בעיר? לחצו כאן  ותנו לייק לדף הפייסבוק שלנו.

המתלונן הופנה לקבלת טיפול רפואי. החשודים ילידי 98 ו97 עוכבו לתחנה לחקירה בסיום חקירתם נעצרו השניים והובאו להארכת מעצר. בהמשך לאירוע, נעצרו שני חשודים נוספים לחקירה.

בסיום חקירתם יובאו להארכת מעצר.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה