ריח חריף הורגש גם בראשון לציוןמאות תושבים הציפו בשעות האחרונות את המוקדים הטלפוניים של העיריות השונות, בטענה כי ריח חריף של כלור מקשה על הנשימה באזור.

ריח חריף הגורם גם לצריבה בעיניים הורגש בשעות האחרונות מרעננה ועד ראשון לציון - כך טענו מאות מתושבי האזורשהתלוננו. עיקר התלונות הגיעו מרעננה, הרצליה, כפר סבא, רמת השרון, תל אביב, חולון וראשון לציון.

כל גורמי ההצלה ואיכות הסביבה קיבלו פניות רבות והחלו לבדוק את מקור הריח. בתחילה היו דיווחים כי מקורו בדליפת גז במתקן בלב ים, ובהמשך נבדקה אפשרות שמדובר בעבודות חיטוי כימי של קרקעות שבוצעו באזור הכפר הירוק, אולם לאחר בדיקות שללו במשרד להגנת הסביבה שמקור הריח אינו בכפר הירוק. בעקבות כיוון הרוח, הורגש הריח גם באזורים דרומיים יותר.

מאות תושבים הציפו בשעות האחרונות את המוקדים הטלפוניים של העיריות השונות, בטענה כי ריח חריף של כלור מקשה על הנשימה באזור.

במשרד להגנת הסביבה מדגישים שהדיווחים על מטרדי ריח פסקו וכן ציינו כי מבדיקות שנעשו עולה כי אין ריכוזי חומרים מסוכנים באוויר. בנוסף הדגישו שאין כל סכנה לציבור. אנשי המשרד ממשיכים לבצע בדיקות על מנת לזהות בוודאות את מקור הריח.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה