לרגל החגים ברכת שנה טובה במקום דו"חות חנייהבערב ראש השנה ציפתה לנהגי העיר הפתעה נעימה; ברכות ראש השנה שנראות כמו דו"ח חנייה הונחו על שמשות הרכבים החונים.

בערב ראש השנה ציפתה לנהגי העיר הפתעה נעימה; ברכות ראש השנה שנראות כמו דו"ח חנייה הונחו על שמשות הרכבים החונים מזה 21 שנה, מספרת יוכי רוט אילן, מנהלת אגף חניה וגרירה בחברה לביטחון, אנו מקפידים לשמור על המסורת ולהנחות את הפקחים שלא לתת דו"חות חנייה בערב ראש השנה, אלא במקרים קיצוניים. במקום זאת, מספרת רוט אילן, אנו מניחים על שמשות הנהגים ברכות לשנה טובה שנראות בדיוק כמו דו"חות החנייה.

 

כ-2000 "דו"חות שנה טובה" חולקו בערב ראש השנה לנהגי העיר. נהגים שחנו שלא כחוק קיבלו ברכת שנה טובה בצורת דו"ח בה היה כתוב: "נהג יקר, אנא שמור על כללי הנהיגה למען ביטחונך וביטחון המשתמשים בדרך. בברכת שנה טובה ומבורכת, חג שמח ובטוח".

 

מחזיק תיק הביטחון, ומ"מ יו"ר דירקטוריון החברה לביטחון, עו"ד סורין גנות:"גם השנה, בערב ראש השנה, החלטנו "לאכוף עם חיוך". אנו מודעים למצוקת החנייה שמתקיימת לעיתים באזורים מסוימים בערב ראש השנה ולכן נוטים שלא לחלק דו"חות חנייה, אלא במקרים קיצוניים. זו הזדמנות מצוינת עבורנו לאחל לתושבי העיר, חג שמח ושנה טובה, ולחדד את המסר של חשיבות השמירה על כללי הבטיחות והסדר הציבורי בעיר".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה