תושב ראשון לציון הגיש לאחרונה בקשה לבית משפט השלום בראשון לציון וביקש כי בית המשפט יורה לבנה של בת זוגו להתרחק ממנו.

צילום: ShutterStock

לטענתו, הגרוש של זוגתו מסית את הבן ומספר לו שהסיבה שהם גרושים היא בן הזוג החדש. בפעם האחרונה, כך טען הגבר, זה נגמר באשפוז בבית חולים לאחר שהבן תקף אותו.

לפני כשנתיים יצא גבר בשנות ה־40 לחייו מקשר זוגי ועד מהרה הכיר אישה חדשה, אף היא גרושה. הקשר הלך והתפתח ובשלב מסוים החליטו השניים לעלות שלב ולעבור להתגורר יחד בדירה ששכרו במרכז ראשון לציון.

אלא שעד מהרה האידיליה נגמרה, כאשר לטענת בן הזוג, בנה של האישה מנישואים ראשונים, צעיר בשנות ה־20 לחייו, איים עליו משום שהוא תולה בו את האשם לגירושי הוריו.

לטענת הגבר, מי שעמד מאחורי יחסו של הבן הוא הגרוש של בת זוגו שסרב לקבל את העובדה שהקשר ביניהם הסתיים.

לדברי הגבר, במשך תקופה ארוכה הוא ניסה להבליג ולהתעלם מהאיומים, אך אירוע אלים שהתרחש לפני חודש גרם לו לפנות לעזרת בית המשפט. לטענתו, לפני כחודש, בשעת לילה מאוחרת בעודו ישן, התפרץ בנה של גרושתו לבית והטיח אבן בפניו.

הגבר ההמום התעורר כתוצאה מהמכה הכואבת אולם עוד בטרם הבין מה התרחש, מצא עצמו עומד מול הבן הצעיר, ששלף סכין וחתך אותו באיזור האוזן. כתוצאה מההמולה התעוררה גם אמו של הצעיר וגירשה אותו מהבית.

בעקבות התקרית האלימה הועבר הגבר להמשך טיפול בבית החולים ואילו הבן נעצר על ידי המשטרה. לדברי הגבר הפצוע, למיטב ידיעתו מי שהסיע את הבן לבית היה הגרוש שאף חיכה לבנו ברכב ליד הבית.

בעקבות כל אלה פנה הגבר לבית המשפט וביקש להוציא צו הרחקה לבן הגרושה ולאביו. בית המשפט קיבל את גרסת הגבר והוציא צו הרחקה לשניים והורה להם שלא להתקרב אליו או ליצור עימו קשר בחצי השנה הקרובה.