תלמידי א' עד ד' חוזרים ללימודים בשבוע הבאאחרי יותר מחמש שעות של דיון, קבינט הקורונה אישר: תלמידי א'-ב' חוזרים ללמוד שלושה ימים בשבוע, תלמידי ג'-ד' ילמדו בקפסולות. עדיין לא ברור אלו עסקים ייפתחו בסבב ההקלות הנוכחי

תלמידי אשדוד חוזרים ללימודים בצל הקורונה

בשורה: תלמידי היסודי עד כיתה ד' חוזרים ללמוד בשבוע הבא! ההחלטה התקבלה לאחר דיון של יותר מחמש שעות בקבינט הקורונה. לפי המתווה שאישרו השרים, כיתות א'-ב' יחזרו ללמוד בבית הספר לסירוגין ורק לשלושה ימים בשבוע, כלומר יחולקו לשתי קבוצות שכל אחת תלמד חצי שבוע מבית הספר וחצי שבוע מהבית. המתכונת המדויקת תאושר בהמשך. כיתות ג'-ד' יחזרו ללמוד בקפסולות.

בסוגיית פתיחת החנויות, כולל מספרות ומכוני יופי, לא נפתרה המחלוקת העמוקה שהתגלעה בין משרדי האוצר והבריאות. הוחלט כי נציגי המשרדים ימשיכו ללבן את הסוגיה מחר, וידונו גם בשאלת הצהרונים.

בהנהגת ההורים הארצית מחו על חלוקת כיתות א'-ב' לחצאים, ואמרו שלא מדובר "אפילו בחצי פתרון". בהודעה שפרסמה הנהגת ההורים נאמר עוד כי "אין צורך במשקפיים עבות בכדי להבחין בהשפעה ההרסנית של ריתוק תלמידי ישראל לביתם, ולא יעלה על הדעת להמשיך במסלול שיחריף את המצב ויעצים את הפגיעה בהם".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה