קרן מילואים: כלל העובדים במשק יתרמו יום הבראה אחד לרווחת משרתי המילואיםההסתדרות הכללית הגיעה לסיכום עם האוצר על שכר המינימום, שיעלה כמתוכנן בחודש אפריל, כמו כן קרנות הפנסיה וההשתלמות לא ייפגעו - עוד בסיכומים, נקבע כי כלל העובדים במשק יתרמו יום הבראה אחד לטובת קרן מילואים

pexels

לאחר שבוע של שיחות אינטנסיביות בין יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, לבין הנהלת משרד האוצר בראשות השר בצלאל סמוטריץ', המשרד חזר מכוונתו לפגוע בהטבות המס של קרנות ההשתלמות והפנסיה. במקביל, סוכם בין הצדדים על ביטול הגזרה של הקפאת שכר המינימום, והוא יעלה כצפוי בחודש אפריל ל-5,880 ₪, ובהתאמה יוביל לעלייה בקצבאות הביטוח הלאומי. בתוך כך, הודיע יו"ר ההסתדרות על כך שכלל העובדים בישראל יתרמו, באופן חד-פעמי, יום הבראה אחד לקרן מילואים שתוקם על ידי הממשלה לטובת טיפול באנשי המילואים ובני משפחותיהם.

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד, מסר: "מנענו גזרות קשות על העובדים, תוך הגנה על כספי החסכון. מדינת ישראל נמצאת במצב חירום וההסתדרות בהנהגתי תמשיך לגלות אחריות לאומית, כפי שעשתה זאת בכל השנים האחרונות. גם על הממשלה להתעלות לגודל השעה. אם ממשלת ישראל תסגור את המשרדים המיותרים, תוך ביטול הכספים הקואליציוניים, אהיה מוכן לדון בביצוע התאמות בהסכם המסגרת".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה