עצרת זיכרון במלאת 30 יום לגיבורי המחוז הדרומי, השוטרים והשוטרות שנפלו למען הגנת העם והארץמשטרת המחוז הדרומי קיימה היום עצרת זיכרון במלאת 30 יום לנפילת גיבורי המשטרה, שמנעו בגופם את המשך הטבח באזרחים בעוטף עזה בשבת השחורה. "שוטרי ושוטרות המחוז פעלו ברגעים הראשונים מול מאות מחבלים ובלמו בגופם את התפשטות מתקפת הפתע האכזרית! בחירוף נפש מנעו טבח המוני בערים וישובים נוספים והצילו חיי אזרחים רבים" כך אמר למשפחות השכולות מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן, שנלחם יחד עם פקודיו במחבלים המרצחים

היום, כ"א בחשוון תשפ"ד, 05.11.2023 בדיוק 30 יום ללחימה התקיימה ביד לבנים בבאר שבע, במעמד מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן עצרת זיכרון ל-32 שוטרים ושוטרות של המחוז הדרומי שנפלו בקרב להגנת אזרחי ישראל תוך שחיסלו מאות מחבלים ובזכותם הצליחו לבלום את מסע ההרג הרצחני של חמאס.

העצרת במעמד מפקד המחוז ובהשתתפות מפקדי ושוטרי המחוז, משפחות השכולות, ראשי רשויות נפתחה בסיום כתיבת ספר תורה שנכתב לזכרם של החללים וישמש את שוטרי תחנת שדרות.

מפקד מחוז הדרום, ניצב אמיר כהן אמר למשפחות השכולות:

צילום: דוברות המשטרה

"לפני 30 יום, בחג שמחת תורה היו אלו שוטרות ושוטרי המחוז הדרומי שפעלו ברגעים הראשונים מול מאות מחבלים ובלמו בגופם את התפשטות מתקפת הפתע האכזרית! בחירוף נפש מנעו טבח המוני בערים וישובים נוספים והצילו חיי אזרחים רבים מאותו גורל נורא שפקד את יישובי עוטף עזה, מוצבים ובסיסי צה"ל. שוטרי המחוז יחד עם כוחות משטרה נוספים שמו נפשם בכפם, הם הסתערו באומץ לב עם אקדחים וחימוש קל והרגו מאות מחבלים שהיו מצוידים במקלעים, טילי נ"ט, מטענים ורימונים.

משפחות שכולות יקרות - לדאבון הלב מהקרב הזה יקיריכם לא שבו. הם נפלו בגבורה בעת ששימשו כיפת ברזל אנושית לאזרחי ישראל, הם היו קו החזית האחרון בהגנה על שלומו וביטחונו של הציבור.האמיצים והגיבורים שלנו מילאו את תפקידם ברוח הערכים עליהם גדלו והתחנכו בבית הוריהם.

משפחות יקרות - האובדן והזיכרון ילווה אתכם לעד. המחוז הדרומי, יש בכוחו לאמץ אתכם וללוות את דרככם לא רק בימי זיכרון אלא בכל ימות השנה ובכל עת שתצטרכו. אתם חלק בלתי נפרד ממשפחת המחוז הדרומי . יקירכם הם אחינו ואחיותינו הגיבורים והגיבורות שנפלו על משמרתם בהגנה על העם והארץ.

בפיקודי, שוטרי המחוז ולוחמי משמר הגבול ימשיכו במאמצי המלחמה בעורף שהפך לחזית. הם יבטיחו את השליטה והשקט בתוך הארץ וגבולותיה ובע"ה יאפשרו לצה"ל להשלים את משימתו ולנצח.

נשמור בכל כוחנו על הזכות הבסיסית ביותר הראויה לכל אזרח בישראל - הזכות לביטחון אישי".

גלריית תמונות מהעצרת:


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה