מסבסדים השנה מחנה קיץ לבנות ובני נוער.של ראשון לציון
עיריית ראשון לציון, קרן ראשון ופורום Summer Camps ישראל יסבסדו גם השנה מחנה קיץ לבנות ובני נוער.

depositphotos

מחנה JIMALAYA מיועד לבוגרי כיתות ז'-י', שייהנו במשך עשרה ימים משלל מסיבות, טיולים, גלישת גלים, סדנאות שף, פעילות אתגרית, ספורט ועוד. רז קינסטליך: "גם השנה, ובמיוחד בעת הזו שבה יוקר המחיה מזנק, פעלנו כדי להפחית את ההשתתפות הכספית של ההורים במחנות הקיץ למינימום. אני שמח על ההזדמנות המרעננת לפעילות חינוכית ותעסוקה מעשירה לחופשת הקיץ, ועל המפגש והחיבור בין אוכלוסיות שונות ומגוונות של בני נוער שלומדים להכיר אחד את השני מעט יותר"*_

דואגים לבנות ובני הנוער: עיריית ראשון לציון, קרן ראשון ופורום Summer Camps ישראל יסבסדו גם השנה את השתתפותם של בני ובנות נוער, תושבי העיר, במחנות הקיץ.

מחנה JIMALAYA, מיועד לבוגרי כיתות ז'-י' ויתקיים בכפר הנוער "נווה הדסה" בין התאריכים 31.7-9.8. במשך עשרה ימים ייהנו בני ובנות הנוער משלל מסיבות, טיולים, גלישת גלים, קיר טיפוס, סדנאות שף, פעילות אתגרית, ספורט, מוזיקה, ריקוד, תיאטרון, בריכה ועוד.

במחנה, החניכים מקבלים הזדמנות לקחת חלק בקבלת החלטות, רוכשים כלים לניהול שיח ולהעצמה של יכולות חברתיות, מנהיגים ומובילים פעילויות ומתנסים במיומנויות חדשות והיכרות עם קבוצות שונות המרכיבות את החברה הישראלית.

*ראש העירייה, רז קינסטליך*: "גם השנה, ובמיוחד בעת הזו שבה יוקר המחיה מזנק, פעלנו כדי להפחית את ההשתתפות הכספית של ההורים במחנות הקיץ למינימום. אני שמח על ההזדמנות המרעננת לפעילות חינוכית ותעסוקה מעשירה לחופשת הקיץ, ועל המפגש והחיבור בין אוכלוסיות שונות ומגוונות של בני נוער שלומדים להכיר אחד את השני מעט יותר. בנוסף, אני מברך על ההזדמנות לשבור את השגרה ולהתנתק מהניידים כדי ליהנות מחוויה לכל החיים שאנחנו מצליחים לספק".

*לפרטים והרשמה בלינק: ‏https://rishoncamp.gesher.co.il/, או בטל'/ בוואטסאפ שמספרו: 055-6663515*


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה