"חתונה לא דוחים": המועצה הדתית תשאיל חופה "חינם" למתחתניםבעקבות ביטול המוני של חתונות בשל ההנחיות החדשות למניעת התפשטות הקורונה בישראל, במועצה הדתית אשדוד החליטו לאפשר השאלת חופה בחינם אין כסף, כך שניתן יהיה לערוך את החתונה עם כמות מצומצמת של אורחים בני משפחה וחברים

קרדיט: המועצה הדתית

משרד הבריאות מרחיב את ההנחיות וההגבלות המחמירות עקב התפשטות נגיף הקורונה, והורה הנחיות חדשות לציבור לפיהן יש לשמור מרחק של שני מטרים לפחות בין אנשים ואסורה התקהלות של למעלה מעשרה אנשים.
 
עקב כך - חתונות ואירועים רבים בוטלו וכעת זוגות רבים העומדים להינשא, נותרו אובדי עצות ומנסים למצוא אחר פתרון זמין ומהיר על מנת שלא לדחות את החתונה ובפרט שרבים כבר שלחו הזמנות.
 
בהתיעצות עם הרבנים הראשיים ויו"ר המועצה הדתית הרב עובדיה דהן, נקבע כי חתונה לא דוחים, וניתן לעשות בצמצום ככל האפשר באולם בית הכנסת שיש בסמיכות אליו אולם קטן לארועים.

הרב עובדיה דהן כבר פרסם שמעמיד "חינם" את אולם שע"י המועצה לעריכת חופה וקידושין ובנוסף החליט מהיום (א') שמי שרוצה, יוכל להשאיל "חינם" חופה כדי לערוך חופה בכל מקום שירצה, כך שהרב יערוך את החופה עם כמות מצומצמת של אורחים בני משפחה וידידים.
 
ניתן לתאם וליצור קשר לשכור את ה"חופה" אצל הרב חיים בן-חמו, פלאפון: 052-7622271  בברכת מזל טוב.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה