חשד לאונס ופריצה בשכונת גולדה: התושבים נערכים להפגנה מול ביתו של ראש המועצההסיוט של כל אישה התממש בשכונת גולדה והכתובת הייתה על הקיר: המשטרה פתחה בחקירת האירוע המזעזע ומחפשת אחר החשוד במעשה שטרם נתפס. ככל הנראה מדובר בבן מיעוטים, ככל הנראה שב"ח ונבדק חשד האם מדובר בפועל מאתרי הבנייה בשכונה. האיש טיפס לקומה השנייה ונכנס דרך חלון הבית. התושבים הנזעמים נערכים להפגנה בשעה 14:00 מול ביתו של יואל גמליאל.

תקיפה מינית. קרדיט אילוסטרציה: freepick

על פי החשד, האישה בשנות השלושים לחייה הותקפה מינית בביתה שבשכונת גולדה בגדרה על ידי אלמוני בן מיטועים שהתפרץ לביתה. בתוך כך, חוקרי התחנה והזיהוי הפלילי אספו ממצאים בזירה, לצד ליווי האישה אל המרכז הרפואי ותשאול מקצועי, במטרה לקדם את החקירה ואת זיהוי החשוד.

מהחקירה עולה שהאנס פרץ בלילה מאחד החלונות בבית. באותה עת שהו בבית הקורבן ושלושה ילדים קטנים שישנו. האנס קשר את ידיה וכיסה את עיניה ואנס אותה באכזריות. לאחר המעשה נמלט מהמקום והיא התקשרה למשטרה אשר החלה במצוד.

מדוברות המשטרה (שפלה) נמסר:  "המשטרה פתחה הלילה בחקירה מואצת בחשד לאונס אשה במהלך התפרצות לביתה בגדרה.

שוטרי תחנת יבנה פתחו הלילה בחקירה מואצת, עם קבלת דיווח בדבר חשד לאונס אשה בשנות השלושים לחייה שהותקפה מינית בביתה שבגדרה, ע"י אלמוני שעפ"י החשד פרץ למקום.

בתוך כך, חוקרי התחנה והזיהוי הפלילי אספו ממצאים בזירה, לצד ליווי האשה ברגישות המתבקשת אל המרכז הרפואי ותשאול מקצועי, במטרה לקדם את החקירה וזיהוי החשוד.

הכתובת הייתה על הקיר:

תושבי שכונת גולדה כמו גם וועד השכונה, שהתריעו שוב ושוב בנוגע לסוגיית היעדר המוגנות והאבטחה בשכונת גולדה, נערכים להפגנה מול ביתו של ראש המועצה, יואל גמליאל, בשעה 14:00. 

להלן הודעת ועד השכונה: 

"היום בשעה 02:00 בלילה (בין יום חמישי לשישי) אירע מקרה חמור של פריצה לדירה ואונס של דיירת כאשר היא קשורה וללא יכולת כל התנגדות ולעיני בנה הקטן, בגדרה שכונת גולדה – ככל הנראה על ידי שב"ח שעקב אחריה ולן באחד מאתרי הבנייה.
ליבנו עם התושבת ומשפחתה, אנו מחזקים אותה ואת משפחתה ומייחלים כי הדין והצדק יעשו במהרה.
עוד חשוב לציין שהכתובת הייתה על הקיר ואנחנו, ועד שכונת גולדה (הותיק) התרענו על הנושא בפני יואל גמליאל בפגישתנו בספטמבר האחרון. עקב חוסר שיתוף הפעולה של יואל בנושא, איתיאל היקר מהועד הקים את יחידת המשמר האזרחי וניסה לגייס מתנדבים.
לאור המקרה החמור וחוסר הביטחון האישי של התושבים בשכונת גולדה בפרט ובגדרה בכלל אנו קוראים אליכם להגיע להפגנה בה נצא בקריאה ודרישה
למציאת האנס הנאלח וענישתו החמורה,
לפטרול יום יומי של המשטרה,
לנקיטת צעדים שימנעו הישנות של מקרים חמורים מסוג זה והגברת תחושת הביטחון של התושבים.
נדרוש גם לאסור על קבלני הסביבה שמעסיקים עובדים לתת לעובדים ללון בנינים בהם הם עובדים.
אנחנו דורשים ביטחון והגנה על ביתינו ומשפחתנו!
ההפגנה תיערך היום (3.2) בשעה 14:00 ברחוב אלשייך פינק 3 (מול ביתו של יואל גמליאל)
בואו בהמוניכם, ועד שכונת גולדה (המקורי)"

נכון למועד כתיתב שורות אלו, טרם התקבלה תגובת ראש המועצה מקומית גדרה, יואל גמליאל, לבקשת מערכת גדרה נט.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה