הפרשה הקשה שמרעידה את מדינת ישראל - שני נערים בני 17 אנסו פעוטה בת שנתיים וחציהפרשה המזעזעת שפורסמה ביום שישי צריכה להטריד כל בית במדינת ישראל , נערים חרדים מבית שמש אנסו במשך שנה וחצי פעוטה בת שנתיים וחצי. על פי החשד, המעשים בוצעו באתר בנייה בבית שמש במשך תקופה ממושכת ובמספר מועדים שונים.החשוד המרכזי בפרשה הודה בחקירה. ההורים וצוות הגן לא שמו לב שמשהו לא כשורה.

אתר בנייה. צילום ארכיון

הפרשה נחשפת כאשר אחד החשודים סיפר על המקרה בתחנת המשטרה בתחילת השבוע, ולטענתו, נדרש על ידי החשוד השני להביא את קרובת משפחתו למקום מבודד, שם תקפו אותה מינית , ביצעו בה מעשי סדום, מעשים מגונים התעללות ועוד. 

בחקירתו טען כי אינו שותף ואחראי למעשים החמורים שבוצעו בה. רק לאחר שהחלה לבכות, השיב אותה המתלונן למסגרת החינוכית שבה שהתה במהלך היום. על אף התמשכות מעשי האונס, בצוות הגן לא התעורר חשד שמשהו לא כשורה.

השאלה הנשאלת  בקרב הציבור איך ההורים לא ראו סימנים על גופה , או שינוי בהתנהגותה של הפעוטה שעברה התעללות מינית בגיל כלכך צעיר.

איך צוות הגן לא שם לב שלוקחים ילדה במהלך היום ומחזירים, וגם ללא אישור ההורים. 

עם סיום פעולות החקירה של חוקרי תחנת בית שמש הוגשה  הצהרת תובע מטעם הפרקליטות בדבר הכוונה להגיש בימים הקרובים את כתב האישום נגד החשוד העיקרי. בהמשך צפוי שיוגש גם כתב אישום נגד החשוד השני שנמצא במעצר בית.

"מדובר בפרשייה חמורה ומזעזעת על כל המשתמע מכך.

במשך כל שנותיי כחוקר וקצין חקירות במשטרה, לא נחשפתי למקרה חסר אנושיות ורחמים כפי שהתברר לנו בחקירה", אמר רב פקד אביעד בלמס, קצין אח"מ תחנת בית שמש.

"בחקירה הבנו שמדובר במעשים שבוצעו מספר פעמים בזמן ממושך, ובוצעו מגוון פעולות חקירה שביססו את התשתית הראייתית נגדם, לכדי כתב אישום שצפוי בימים הקרובים מטעם הפרקליטות".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה