הפדופיל באינסטגרם - קריאה לקורבנות נוספים להתלונןעידן טל בן ה-21 מאשדוד חשוד שביצע עבירות מין בנערות באמצעות פרופיל פיקטיבי באינסטגרם תחת השם Avihay768. ביחידה 105 בלהב 433 קוראים לכל מי שחש נפגע מהפרופיל ליצור קשר עם מוקד 105 להגנה על ילדים ברשת

ארכיון משטרה

בחודש שעבר כזכור, יחידה 105 בלהב 433 פתחה בחקירה גלויה בעקבות חשד לביצוע עבירות מין חמורות בקטינות באפליקציית האינסטגרם.

החשוד, עידן טל תושב אשדוד בן 21 שמעצרו הוארך מס פעמים, התכתב לכאורה באמצעות האינסטגרם בפרופיל שנקרא Avihay768, התכתבויות עם תוכן מיני בוטה עם מספר קטינות מתחת לגיל 13 כאשר הוא מזדהה כבן 17.

כאמור, עם התקדמות החקירה התגלו קטינות נוספות איתן לכאורה ביצע התכתבויות קשות של תוכן מיני וכן, עולה חשד כי הוא גרם להן להסריט עצמן בעת ביצוע אקטים מיניים בגופן ולשלוח אליו את הסרטונים.

אתמול הוארך מעצרו פעם נוספת ע"י בימ"ש השלום בראשל"צ עד לתאריך 3.11.22.

ביחידה 105 קוראים לכל מי שחש נפגע מהפרופיל הנ"ל ליצור קשר עם מוקד 105 להגנה על ילדים ברשת.

יחידה 105 פועלת להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט. ביחידה פועל, בין היתר, מוקד 105- המוקד הלאומי להגנה על ילדים ונוער ברשת. המוקד משלב פעילות משטרתית במאבק באלימות רשתית לצד נציגי משרדי ממשלה: המשרד לביטחון פנים, משרד החינוך, משרד הבריאות, משרד המשפטים ומשרד הרווחה. המוקד מעניק שירות הוליסטי לציבור בתחום עיסוקה של היחידה. במסגרת יחידה 105 פועלים מפלג חקירות ומודיעין, המפעילים כלים טכנולוגיים מתקדמים לאיתור ואכיפה נגד עבריינים המבצעים עבירות כלפי קטינים ברשת.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה