העיצומים נמשכים: גם מחר שלישי הלימודים יחלו בשעה 10:00הלימודים בכל הארץ בכל מוסדות החינוך – בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים ובאולפנים - יחלו מחר (שלישי) בשעה 10:00. כפי שהיה כמדי יום בשבועות האחרונים, בן דויד: "חבל על הזמן - קוראת לשר האוצר להגיע בעצמו למו"מ כבר ברביעי הקרוב"

אילוסטרציה שביתה - אשדוד נט

הלימודים בכל מוסדות החינוך במחוז הדרום – בגני הילדים, בבתי הספר היסודיים - יחלו גם מחר (ג') בשעה 10:00, זאת לאור המאבק שמנהלת הסתדרות המורים בדרישה לשיפור בתנאי העסקתם של המורים. 

"הסתדרות המורים ממשיכה בעיצומים לנוכח הזלזול וההתעלמות של ראשי הממשלה - בנט ולפיד – ושל שר האוצר, אביגדור ליברמן ופקידי משרדו מהמערכת המדממת שזקוקה לחבל הצלה מיידי" - נמסר. "רק הסכם שכר ימנע את הנטישה שמובילה לקריסת מערכת החינוך".

בהסתדרות המורים הודיעו בימים האחרונים כי העיצומים לא יופסקו עד שפקידי האוצר ישימו על השולחן הצעה רלוונטית. "אם לפיד, בנט וליברמן רוצים לסיים את המשבר הזה, הם יכולים לעשות זה ברגע" - אומרת מזכ"לית הסתדרת המורים, יפה בן דויד.

בהודעה שהוציאה ההסתדרות נמסר כי "הסתדרות המורים ממשיכה בעיצומים עד שתונח הצעה קונקרטית של האוצר וקוראת לשר האוצר, אביגדור ליברמן, לא להמתין ליום ראשון, אלא להכנס למו"מ רציני וכנה כבר ברביעי הקרוב, בהשתתפות משרד החינוך והסתדרות המורים".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה