היישומון החדש של משטרת ישראלכחלק מהשירות לאזרח וההתאמה לקדמה, משטרת ישראל פיתחה ומשיקה יישומון חדש עבור הציבור. דרך אותו יישומון יוכלו כל האזרחים לקבל את שירותי המשטרה

משטרת אשדוד

במסגרת הנגשת שירותי משטרה מקוונים לאזרחים, בחודשים האחרונים עמלו במשטרה בפיתוח אפליקציה ייחודית שתאגד בתוכה את כל הקישורים לשירותי המשטרה הניתנים לאזרחים באופן דיגיטלי דרך המרשתת

היישומון שכבר עלה לאוויר מביא עימו חידושים ושירותים, המאפשרים לאזרחים גישה נוחה וידידותית לפנות למשטרה מכל מקום באמצעות המרשתת.

היישומון פועל באופן מאובטח ומוצפן, לשמירה מיטבית על בטחון המידע והפעולות המתבצעות ברשת.

נזכיר כי הגשת תלונה באופן מקוון כבר מזמן פועלת ומונגשת לציבור, באמצעותה מוגשות אלפי תלונות למשטרה דרך התווך הרשתי. בתוך האפליקציה, בנוסף לתלונה מקוונת תמצאו מגוון שירותים כגון:
בקשה לתעודת מידע פלילי או תעבורתי
זימון תור לתחנת המשטרה
איתור מידע על נעדרים
איתור מציאות יקרות ערך שנמסרו למשטרה
איתור הודעות על הפגנות תהלוכות
בקשה לקבלת רישיון לקיום אירוע
תשלום קנסות תעבורה
דיווח על תאונת דרכים קלה
דיווח על אבדה

בתוך שלל השירותים הניתנים ביישומון תוכלו גם להיות מעודכנים און ליין ובכל שעה, בהודעות הדוברות של המשטרה אודות אירועים, פעילות ועשייה של השוטרים בשטח.

מטרת הפרויקט, שדרוג איכות השירותים המקוונים הניתנים לאזרחים בעידן הדיגיטלי, כחלק מחיזוק הקשר בין המשטרה לאזרח באמצעות המרשתת.

אנו רואים בהשקת האפליקציה כלי יעיל וחשוב במתן השירותים לאזרחים, וממליצים לאזרחים להוריד את היישומון בחנויות הוירטואליות- google play ו-app store .

נדגיש, הגשת תלונה מקוונת אינה מחליפה דיווחים בגין אירועי חירום, באירועים מסוג זה יש לפנות למוקד 100 של המשטרה. כמובן, בכל פנייה אנחנו תמיד נמצאים לשירותכם גם בתחנות המשטרה הפרוסות ברחבי הארץ.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה