בשעה 11:00: שביתה ברחבי הארץ לתמיכה בהשבת החטופיםביוזמת ההסתדרות, מקומות עבודה רבים ברחבי הארץ ישבתו היום למשך 100 דקות כנגד 100 ימים שהחטופים נמצאים בשבי חמאס.. ארנון בר דוד: "זו ההזדמנות שלנו לצאת כקול אחד, לקרוא להשיב את הבנים והבנות שלנו מעזה"

מטה החטופים

מקומות עבודה רבים ברחבי הארץ יעצרו היום (ראשון) ב-11:00 את העבודה ל-100 דקות כחלק מיוזמת 'עוצרים ומזדהים' של ההסתדרות, לציון 100 ימים בשבי של החטופים הישראלים בשבי חמאס ו-100 ימים למלחמה. במהלך עצירת העבודה יקיימו העובדים אירועי הזדהות. בהסתדרות הדגישו ששירותים חיוניים יפעלו כרגיל.

לאורך היום ייערכו עצרות הזדהות עם החטופים במרחבי ההסתדרות, ברשויות מקומיות ובמוסדות אקדמיים ברחבי הארץ. בבתי הספר התיכוניים ייעצרו הלימודים ל-100 דקות וייערכו פעילויות הזדהות.

בכיכר החטופים בתל אביב החלה אתמול (מוצ"ש) עצרת בקריאה לשחרור החטופים, תחת הכותרת '100 ימים של גיהנום', שתימשך 24 שעות ותסתיים הערב. באשדוד תתקיים עצרת ברחבת בית ההסתדרות בעיר (רח' שבי ציון 13).

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "ההירתמות המרשימה של העובדים, מקומות התעסוקה והאזרחים היא-היא הרוח הישראלית. האחדות והסולידריות שבאה לידי ביטוי גם באירועי 'עוצרים ומזדהים' יבטיחו שנתגבר על הכול ונבנה מחדש את כל מה שניסו להרוס לנו. זו ההזדמנות של כל אחד ואחת מאיתנו לעצור למאה דקות, לצאת כקול אחד, לקרוא להשיב את הבנים והבנות שלנו מעזה, להביע תמיכה בחיילים שמחרפים את נפשם, לחבק את המשפחות השכולות ולהמשיך להילחם על הבית".


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה