סקס סמים ורוק אנד רוק- הרבה רוקכך יעשה לאיש שמטנף השכם וערב את היריבים – "אגזוזן, נושך כריות, כלב מסריח ועל האלוף רוסו – "עוד מניאק מזדיין שבא לרקוד על הדם ולקושש מנדטים, מר בטחון מהתחת, עלוב נפש... אותו המשורר מוזמן כלאחר כבוד לבית ראש הממשלה כגיבור לאומי.
עניין של זמן שהמכללות יכשירו טרולים מקצועיים שיוכלו בעצמם - להונות, לרמוס, להכפיש לבייש, לטנף -  מ2019 זה לגיטימי ואפילו מכובד.
דיור לצעירים? חינוך?? זה מזה קולקציית בחירות 2015....  
הערכים נעלמו והמסר שיוצא בחודשים האחרונים - כולם מושחתים, אז אם כולם... למה שנשב בחוץ? בואו נצטרף לחגיגה!

בחירות 2019 היו נטולות מהות ותוכן – העיסוק בטפל, בצהוב, בסקס ובסנסציוני ניגן כינור ראשון – הערכים פינו את מקומם לטובת הכפשות, הגימיקים וסרטוני הפח ולעזאזל מה יהיה כאן מחר.

המסר שפונה אל השכל הישר כבר לא רלוונטי – ייאללה יש מכות – כולם באים אל הפוסט – מי ניצח בקרב בין המתמודדים חשוב מהשאלה כיצד מתמודדים מול האויבים מעבר לגדר.

רמטכ"ל צה"ל לא יציב נפשית - כדי לנצח במלחמה לא צריך רמטכלי"ם אלא קפטן גורג'ים שמטנפים נפלא – והנה הגיבורים החדשים של מדינת ישראל 2019 – בוטים בשר ודם מוזמנים כלאחר כבוד למסיבת עיתונאים בבית ראש הממשלה.כבוד  - קפטן גורג' הוא לא בוט

כן, האיש שמטנף השכם וערב – "אגזוזן, נושך כריות, זבל מסריח, חרא , כלב מסריח, עוכר ישראל וכתב על האלוף רוסו – "עוד מניאק מזדיין שבא לרקוד על הדם ולקושש מנדטים, מר בטחון מהתחת, עלוב נפש..." ועוד ועוד הוזמן לבית ראש הממשלה שהתגאה בו שהקפטן הוא בשר ודם שכותב את שעל ליבו בעצמו ... לא סתם איזה בוט שמקבל מסרים מוכנים מהמטה.... יפה, באמת מוכשר הקפטן...

עניין של זמן והמכללות יפרסמו תואר לבוטים אנושיים – יכשירו טרולים מקצועיים שיוכלו ליצור הונאה, לעוות את האמת, להפיץ שקרים, לרמוס, להכפיש לבייש, לטנף -  הרי כולם מבינים היום שזה מקצוע שהפך מבוקש ומעתה גם ללגיטימי.... הקמת צבא טרולים זה העתיד!

חוק הגיוס לצה"ל יורד מסדר היום לשנים רבות - הטובים לטרולים וכל המרבה לספר ביציאת דעתו של היריב - הרי זה משובח.

נשבע אני לא בוגד בחיאת עיוני לא בוגד -

באימא תעזבו אותי עכשיו מהצוללות – חפרתם!!

זה המשטרה שמושחתת, הפרקליטות היא המושחתת, מבקר המדינה מושחת, התקשורת מושחתת, הרמטכלי"ם מושחתים, הנה גם הנשיא מושחת והועדה שלא מאפשרת לקבל 2 מיליון דולר מושחתת – יאללה אז אם כולם מושחתים... למה שנשב בחוץ - בואו נצטרף לחגיגה!

החוק ה"צרפתי" המשודרג שבפועל שיהפוך את הפוליטיקה בישראל למקום מקלט חוקי לעבריינים הוא מציאות שנמצאת בפתח והשאלה בה עוסקים היום הפוליטיקאים לקראת הרכבת הממשלה היא איזו מפלגה תתמוך או לא תתמוך במהלך המאפיונרי.

מי ביקש חינוך ודיור וקיבל?

שאלות מוסריות שייכות להיסטריה או למדינות הרחק מעבר לים  - הציבור כבר הפנים שמותר לקבל מתנות, שמותר לירות על אשקלון, מותר להיות מושחת אם אתה בצד הנכון של המפה הפוליטית...

דיור לצעירים? חינוך?? זה מזה קולקציית בחירות 2015....  

ובאווירה כזו מה הפלא הכי חשוב זה היתר לסמים – אולי באמת עדיף להיות פחות סחי....

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה