אפילו הסודות הכי כמוסים שלנו משפיעים מאוד על מציאות החיים שלנולפעמים אנחנו עושים דברים וחושבים שאם אף אחד לא יודע... ואם לא יודעים...אז אנחנו בעצם לא פוגעים...
אבל מדהים לגלות עד כמה כל פעולה שאנחנו עושים משפיעה מאוד על האנשים (שלא יודעים ולא ידעו) ולא רק עליהם, על עצמנו, על הסביבה שלנו ומשם הם מתגלגלים ומתגלגלים ומשנים עולמות ומציאויות של אחרים  ומתגלגלת ומתגלגלות – כך כשהמציאות שלהם משתנת, היא משפיעה גם על הסביבה שלהם, העתיד שלהם ושל סביבתם וכך הלאה.

בואו נתחיל על דרך השלילה ונסיים בטוב.

נניח שעשינו משהו לא ערכי – ואף אחד לא יודע.....

גם אם נכחיש - אנחנו נרגיש לא טוב עם עצמנו, נחיה בפחד שיגלו, נדחיק פנימה ובתוכנו תבעבע אנרגיה שלילית (כעסים התפרצויות, הסתגרות פנימית, פחד להיפתח שלא יראו מה יש בפנים ועוד).

האנרגיה הזאת (בין אם נרצה או לא) תחכה להזדמנות הראשונה להתפרץ והיא תתפרץ שוב ושוב עד שנשחרר אותה.

היא תעבור לאנשים הכי קרובים אלנו – זה יכול להיות התפרצות על הילדים, בני הזוג, ההורים.....

הלחץ שנקרין, יקרין החוצה וישפיע מאוד על מערכות היחסים שלנו, על ההתנהגות של הילדים בעתיד, על אנשים שאנחנו עשויים לפגוע בהם ולו רק בגלל שאחד מאלו או כולם יחד - אנרגיה שלילית, פחד שיגלו, לחצים, בושה, חוסר הערכה עצמית ועוד יקרינו מאיתנו ויגרמו לנו לחוסר סבלנות, לצעקות, לאווירת עצבים בבית או בעבודה, לחוסר סבלנות לקרובים אלנו, חוסר פתיחות שתפגע באהבה, לכך שכל דבר יוכל להקפיץ אותנו... אלו ועוד יכולים  ליצור צלקת אצל מישהו קרוב לנו, ואף עשויים לגרום להם להתנהג באופן שמחקה את ההתנהגות שלנו ובכך לפגוע באחרים וכך הלאה...

ולא רק באחרים נפגע. אם נעשה דברים שאנחנו לא שלמים איתם ב 100% שהם לא מסתכרנים עם הערכים שלנו – אזי בלי שנרצה או שזה יהיה בשליטתנו – נגרום לכך שנפגע בעצמו, שלא נקבל את מה שאנחנו רוצים, שלא נהיה מאושרים.

לסיכום הנושא – כל מה שנעשה כשאנחנו לא שלמים איתו על מלא – בין אם זה מתוך לחץ חברתי, או, לחץ של הורמונים, או הרגל מהעבר, או אילוץ או במטרה לרצות אחרים – אנחנו נפגע בסביבה שלנו ובעצמנו! קחו את זה כעובדה!

depositephoto סוד

עכשיו בואו נחשוב טוב –

מה קורה שאנחנו עושים דברים שאנחנו שלמים עם עצמנו – בטוחים בהם, גאים בהם?

אנחנו נהיה במקום הרמוני – נהיה שלווים יותר, מלאים יותר.

אנחנו נהיה, סובלניים, מוארים מבפנים ונקרין טוב בכל מקום שנהיה בו.

אנחנו נייצר טוב לכל מי שנפגוש – אם במעלית, בכביש, בעבודה, ובטח בבית ולמשפחה.

כשנקרין טוב לאחרים – זה מדבק – הם ידבקו בטוב.

אנשים מחייכים חזרה אל מי שמחייך (מדבק כבר אמרתי). אנרגיה טובה יוצרת אנרגיה טובה כמו שאנרגיה רעה מושכת אנרגיה רעה עוד יותר.

אז גם כשאתם עושים מעשה טוב ונפלא ואף אחד לא יודע.... אתם מרגישים טוב ושלמים עם עצמכם ויוצרים אדוות (גלים שמתפשטים) של טוב לעולם ומי שהענקתם לו טוב, מרגיש טוב ומפיץ טוב וזה מתגלגל.

יש תקופות בחיים שכולם בלחץ, עצבים וכועסים וזה יכול להתחיל באדם אחד ...

יש תקופות של אווירה מדהימה, של אהבה, אחדות, רצון לחבק ... וגם זה יכול להתחיל באדם אחד שעשה משהו שהדביק בכל הטוב הזה את כולם.

אבל בואו נחשוב על הסביבה הקרובה שלנו – בואו נעניק להם טוב בכך שנעניק לעצמנו טוב ונרגיש טוב עם עצמנו – ומשם זה יתגלגל ויתגלגל אל עולם טוב יותר.

לסיכום –

כל מה שאנחנו עושים (גם אם אף אחד לא יודע או ממש רק בן אדם אחד) זה מאוד, מאוד משפיע עלינו, על המציאות ועל העולם.

תעשו רק מה שאתם שלמים איתו על מלא, מרגישים טוב וערכי איתו ולעולם אל תעשו מה שאתם מתביישים בו ותהיה הסיבה אשר תהיה.

יש לכם אחריות לא רק על עצמכם, כי אם על הקרובים לכם ביותר, על הרבה אחרים ואפילו עלי.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה